Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Blog / Články

O nás

Úvod TOPBIKE.SK O nás

     E-shop www.topbike.sk je novovzniknutý internetový obchod, ktorého cieľom je ponúkať vysokokvalitné a prémiové produkty z oblasti cyklodoplnkov, bicyklov, oblečenia a komponentov. Našou hlavnou ideou, ktorou sa riadime je skutočnosť, že kvalitné doplnky majú dlhšiu trvácnosť a životnosť a preto sa oplatia viac ako lacnejšie varianty. Veríme, že niektoré produkty si aj za cenu vyššej sumy nájdu svojich priaznivcov, ktorí dokážu oceniť kvalitu.

 

     Snažíme sa ponúkať iba produkty, s ktorými máme osobné skúsenosti a veríme im, na ktoré sa dá spoľahnúť že vydržia tie najtvrdšie a najťažšie podmienky v ktorých Vás nesklamú.

 

    Okrem štandardnej stabilnej ponuky Vám budeme prinášať rôzne zvýhodnené akciové ponuky a balíčky. A aby ste mali kde využiť kvalitné produkty zakúpené v našom e-shope, budeme pre Vás písať krátke fotoreporty z blízkych, aj vzdialených lokalít, či už na MTB alebo cestných bicykloch, ktoré určite stojí za to pojazdiť, rovnako tak v sekcii BLOG sa snažíme priniesť Vám testy niektorých výrobkov, ktoré u nás môžete nájst, tieto testy budú 100 % nezavislé, prinesú Vám náš pohľad na vec. Na sezónu 2017 pre Vás pripravujeme organizovanie športových akcií, kde sa spoločne pozrieme na nami vyskúšané a prejazdené bikerské lokality, kde Vám budeme vedieť ponúknuť iba to najlepšie, čo daná lokalita ponúka s plnohodnotným zázemím a bezstarostným jazdením.

 

Nezabudnite si nás pridať na Facebooku a budete vždy informovaní o pripravovaných akciách a špeciálnych ponukách.

Copyright 2016 - 2019 © topbike.sk